01 Feb 2023 - 14:44
HAKKIMIZDA

Ayvaz Oto Ticaret Ltd.Şti, 2001 yılında otomotiv yedek parça sektöründe faaliyet göstermek üzere kuruldu.

Firmamızın ana faaliyet konusu, binek ve hafif ticari araçların yedek parçalarının ithalat , ihracat ve pazarlamasıdır. Birincil hedefimiz, müşterilerimizin yüksek kalitede ürünlere uygun fiyatlara ulaşabilmelerini sağlayarak tüm dünyaya yedek parça satışı yapan uluslararası bir marka olmaktır.

Binek ve hafif ticari araç gruplarında , marka bağımsız olarak geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız , zamanında teslimat ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Hedef ve ilkelerimiz doğrultusunda, tecrübemiz ve istikrarımız , firmamızın gerek yurt içi gerek yurtdışı pazarlarda aranan ve tercih edilen firmalar arasına girmesini sağlamıştır.

Firmamız, ilerleyen yıllarda da, kaliteden ödün vermeden aynı sorumluluk ile müşterilerine hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

AYVAZ OTO TİCARET LTD ŞTİ.

AYVAZ OTO TICARET Firmamizin ana faaliyet konusu, binek ve hafif ticari araçlarin yedek parçalarinin ithalat, ihracat ve pazarlamasidir. Birincil hedefimiz... Devamı
ÜRÜNLERIMIZ Kaporta aksami, ön takim süspansiyon, debriyaj ve sanziman, sogutma ve isitma sistemleri, yakit enjeksiyon sistemleri, filtrekauçuk aksam...

BIZE ULASIN Adres: Firin Sokak No:8/2
Erenköy Kadiköy Istanbul
T: +90 216 4785612 | F: +90 216 4785581
e-Mail: hayvaz@ayvazoto.com